Znižovanie celkových obstarávacích nákladov

Reduced Total Acquisition Cost

Údržba a opravy majú výrazné percentuálne zastúpenie v nepriamych nákladoch každej výrobnej spoločnosti. A hoci firmy vyvíjajú tlak na znižovanie nákladov, zároveň musia dbať na kvalitu a dostupnosť svojich produktov.

Spoločnosť Brammer je popredný európsky dodávateľ kvalitných priemyselných produktov na údržbu, opravy a renovácie. Zároveň je jediným komplexným dodávateľov každej poprednej svetovej značky. Okrem toho ponúka vyše 3 milióny rozličných produktových línií a na sklade má vždy vyše 350 000 položiek.

Veľkosť a kúpna sila našej firmy nám umožňuje ponúkať konkurencieschopné ceny, výnimočnú dostupnosť a vynikajúce lokálne služby. Vďaka skúsenostiam v jednotlivých odvetviach dokážeme poskytovať kvalitné služby, ktoré pomáhajú vedúcim pracovníkom a technikom dosahovať vyššiu návratnosť investícií. Okrem sofistikovaných obchodných riešení ponúkame aj výrobu na zákazku, opravy a renováciu.

Okrem týchto výhod majú zákazníci k dispozícii rozsiahlu európsku sieť školených zamestnancov, ktorí pracujú vo vyše 325 predajných a servisných strediskách po celej Európe. Tovar doručujeme nepretržite a ponúkame radu riešení určených na zníženie celkovej obstarávacej ceny komponentov, vrátane:

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 7