Stavebníctvo a kamenárstvo

Construction

Spoločnosť Brammer dlhodobo spolupracuje s niektorými z najväčších európskych stavebných a kamenárskych spoločností. Sme radi, že mnoho výrobcov v Európe si nás vybralo ako dodávateľa riešení na údržbu a renováciu.

Rozumieme, aká dôležitá je pre vašu firmu dostupnosť, ochrana zdravia a bezpečnosti pri práci, a úspora energie. Medzi kľúčové časti, s ktorými vám vieme pomôcť, patria:

  • nepretržitá produkcia
  • vibrácie
  • vlhké a prašné prostredie
  • extrémne teploty

Zároveň si uvedomujeme, že vysoké zaťaženie si vyžaduje použitie kvalitných dielov a snaha optimálne využívať energiu značí hľadať produkty, ktoré sú maximálne efektívne z hľadiska spotreby energie.

Plne chápeme dopad týchto faktorov na vaše požiadavky na údržbu a vieme, ako využiť svoje skúsenosti a ponúknuť vám čo najlepšiu podporu.

Medzi nami dodávané produkty na údržbu v kamenárskom priemysle patria sférické guľôčkové ložiská (kryté), vysokovýkonné reťaze, prevodovky (s elektrickými motormi IE2), polyuretánové synchrónne remene, samozarovnávacie ložiská, upchávkové tesnenia, delené pásy na vysokovýkonné dopravníky, lineárny pohyb vo vedení s guľôčkovou klietkou, a predpríprava na vzduchotechniku.

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 7