Priemyselné odvetvia

Industries

Spoločnosť Brammer má najširšiu ponuku produktov v Európe a pobočky v 15 krajinách. Jej skúsenosti využívajú výrobné spoločnosti doslova v každom priemyselnom sektore.

Máme bezkonkurenčnú znalosť výrobných procesov a pôsobivé portfólio hlavných európskych zákazníkov – vrátane firiem Alcoa, Bosch, Cabot, Cargill, Coca-Cola Enterprises, Continental, Crown Cork & Seal, DuPont, Eaton, Emcon, GKN, HDC – Hanson, Heinz, Henkel, Hutchinson, Ideal Standard, Invista, Knorr-Bremse, Kraft Foods, Michelin, Monier, Philip Morris International, Procter & Gamble, Rexam, Rhodia, Rio Tinto Alcan, Saint Gobain, Schneider Electric, SKG, TI Automotive, TRW, Valeo a Yara.

U mnohých z týchto zákazníkov sme otvorili sklad "Insite" priamo v ich prevádzke, vďaka čomu máme dokonalý prehľad o ich potrebách a problémoch. Spolupracovali sme s nimi na zabezpečení minimalizácie odstávok, zvýšení produktivity a znížení spotreby energie, ako aj v oblasti neustáleho zlepšovania a zvýšenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. No predovšetkým neustále pracujeme na zabezpečení spoľahlivej a plynulej prevádzky výrobných liniek. Máme potrebné odborné znalosti a skúsenosti a radi sa o ne podelíme.

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 7