Obchodné riešenia

Business Solutions

U nás získate vždy niečo navyše

Nákup náhradných dielov na každodennú údržbu, opravy alebo renováciu výrobných či spracovateľských zariadení sú pre väčšinu organizácií často komplikované aktivity, ktorá si vyžadujú zdroje a čas. Pre jednotlivé firmy je však veľmi dôležité predchádzať nákladným odstávkam a zachovať si kontinuitu výroby.

Ponuka spoločnosti Brammer nepredstavuje len konzistentný a spoľahlivý prístup k vysokokvalitným zásobám a k výrobkom s konkurencieschopnými cenami od popredných svetových výrobcov strojárskych komponentov. Vyvinuli sme aj radu praktických služieb, ktoré vám pomôžu pri zefektívňovaní obstarávania a dodávaní, znížia prestoje a zvýšia efektivitu, a zároveň pomôžu pri profilovaní strojárskych a údržbových náhradných dielov a spravovaní inventára. Spoločnosť Brammer vám pomôže vytvoriť výkonný a konsolidovaný systém na dodávanie náhradných dielov na údržbu, ktorý bude mať pozitívny dopad na vašu firmu.

Vďaka našej ponuke bezkonkurenčnej dostupnosti potrebných náhradných dielov potrebných a kvalitnému, nezávislému poradenstvu, môžete minimalizovať vlastný inventár, prevádzkový kapitál a odstávky, a zároveň maximalizovať výkonnosť a ziskovosť. Od roku 2007 nám zákazníci potvrdili projekty na úsporu prevádzkových nákladov vo výške 70 miliónov £ (97 miliónov £).

Ponúkame trvalé zlepšenie vo viacerých kľúčových oblastiach:

Kliknite sem, ak máte záujem o podrobnejšiu konzultáciu

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 7