O nás

About us

Spoločnosť Brammer je popredný európsky distribútor produktov a služieb z oblasti priemyselnej údržby, opráv a renovácií, medzi ktoré patria napríklad ložiská, mechanizmy na prenos mechanickej energie, pneumatické a hydraulické zariadenia, či nástroje a vybavenie na zabezpečenie ochrany zdravia a bezpečnosti.

Na sklade máme neustále vyše 3 milióny rozličných produktových línií a mnoho miliónov položiek, vďaka čomu sme jedným z výhradných komplexných dodávateľov popredných svetových značiek.

V Európe prevádzkujeme vyše 325 obchodných a servisných stredísk, ktoré sa starajú o dostupný servis a rýchle dodanie dielov kamkoľvek. Okrem toho sme schopní včas, kamkoľvek a kedykoľvek dodať presne ten produkt, ktorý potrebujete – a ponúkame aj nepretržitý pohotovostný servis.

Ponúkame komplexné služby, vďaka ktorým budete mať o starosť menej.

Vďaka svojej veľkosti a nákupnej sile vám dokážeme ponúknuť konkurencieschopné ceny a výnimočnú dostupnosť spolu so špičkovými miestnymi službami. Na základe našich skúsenosti sme schopní ponúkať kvalitné služby, ktoré pomôžu technikom a pracovníkom z nákupného a prevádzkového oddelenia zvyšovať návratnosť investícií.

Patrí medzi ne výroba na zákazku, opravy a renovácie, ako aj škála obchodných riešení zameraných na zvýšenie efektivity výroby a znižovanie prevádzkového kapitálu i celkovej obstarávacej ceny komponentov.

Nikto iný neponúka taký rozsah služieb ani hĺbku skúseností.

Bez ohľadu na vaše odvetvie či potreby je spoločnosť Brammer dokonalý partner.

Viac informácií o aktivitách našej skupiny nájdete tu.

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 7