Filtrácia

Fluid Power

Spektrum produktov na filtráciu od spoločnosti Brammer zahŕňa vzduchové, olejové a palivové filtre, tlakové a sacie filtre a filtračné vložky určené pre spätné okruhy. Všetky výrobky starostlivo vyberáme so zreteľom na minimalizovanie znečistenia a podávanie vysokého výkonu.

Dodávame filtračné vložky Hydac na spätné okruhy a vložky na tlakové filtre s vysokou filtračnou kapacitou a filtračným pomerom od 3 do 20 mikrónov. Môžete si objednať aj prvotriedne vložky do radových tlakových a sacích filtrov Hydac.

Ponúkame aj produkty od spoločnosti Donaldson Filtration, kam patria vložky do vzduchových, hydraulických a olejových filtrov. Produkty firmy Donaldson riešia otázky komplexnej filtrácie od stavenísk po laboratóriá na výrobu polovodičov. Zvyšujú výkon zariadení a chránia životné prostredie.

V ponuke máme aj odlučovače prachu, výparov a pary od firmy Donaldson Torit, vrátane náhradných filtrov, ktoré vám pomôžu zaistiť čistejší vzduch na prevádzke. Patria medzi ne odlučovače Dura-Life® (technológia tkaninových vreciek) a Ultra-Web® (technológia cartridgového filtra).

Všetky produkty dodávame s plnou zárukou od výrobcu a s technickou podporou.

Súvisiace produkty

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 7