Našou prioritou je aj naďalej poskytovať našim zákazníkom ešte lepšie služby.

Spoločnosť Brammer je jedným z popredných európskych dodávateľov kvalitných priemyselných výrobkov pre údržbu, opravu a celkovú revíziu. Nedávna akvizícia spoločnosťou Advent International nám dáva skvelú príležitosť implementovať naše strategické priority s cieľom poskytnúť zákazníkom ešte efektívnejšie služby.

Vďaka tejto novej a významnej investícii do našej budúcnosti uvidia zákazníci v najbližších mesiacoch určité zmeny v spoločnosti Brammer; zmeny,ktoré sa týkajú zlepšenia našej infraštruktúry s cieľom posilniť možnosti našich výrobkov a služieb, ako aj nových efektívnych predajných kanálov s cieľom zlepšiť skúsenosti zákazníkov a poskytnúť im lepšiu podporu, a to všetko s cieľom zabezpečiť, že aj naďalej bude náš zákazník stredom všetkého, čo robíme nielen lokálne, ale aj v rámci Európy, vďaka čomu dosahujeme ešte väčšie hodnoty.

Takže v spoločnosti Brammer nejde len o obchod. Bude to ešte lepší obchod. Tešíme sa, že aj naďalej Vám budeme môcť poskytnúť podporu, čo sa týka Vašich požiadaviek MRO.

Viac informácií o zmenách a o tom, čo sa deje, aby sme zabezpečili, že Vám poskytneme ešte lepšie služby, získate na adrese management@brammer.biz. Budeme Vás aj naďalej priebežne informovať o vývoji.

Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 4 Banner 5 Banner 7